Замовити дзвінок
Залишайте контакт
І персональний менеджер допоможе підключити еквайринг в смартфоні
Підтримка 0 800 21 21 57
Дякуємо! Ваша заявка відправлена.
Залишайте контакт
І персональний менеджер проконсультує щодо еквайрингу в смартфоні з ПРРО
Підтримка 0 800 21 21 57
Дякуємо! Ваша заявка відправлена.
Залишайте контакт
І персональний менеджер проконсультує щодо POS термінала з ПРРО
Підтримка 0 800 21 21 57
Дякуємо! Ваша заявка відправлена.
Замовити дзвінок
Залиште свої контакти та персональний менеджер зв'яжеться з Вами
Підтримка 0 800 21 21 57
Дякуємо! Ваша заявка відправлена.
Дякуємо! Ваша заявка відправлена.

«Е-ЧЕК» — новий програмний РРО та РOS-термінал у вашому смартфоні та web-кабінеті

«Е-ЧЕК» — новий програмний РРО та РOS-термінал у вашому смартфоні та web-кабінеті

08 Июля, 2021, 15:01

Е-ЧЕК

953

Національна Електронна Біржа разом з командою розробників ASTA.MOBI, яка входить в групу CoventIT, розпочинає бета-тестування програмного РРО – «Е-ЧЕК». Реліз мобільного додатку заплановано на серпень 2021 року.

«Е-ЧЕК» – це програмний РРО та РOS-термінал у смартфоні, що дозволяє бізнесу привести свою діяльність у відповідність з чинним законодавством України, забезпечити ведення технологічного обліку, отримати широку аналітику та запропонувати клієнтам нові безконтактні методи оплати.

Програма стане у пригоді представникам малого та середнього бізнесів, яким відповідно до внесених змін в законодавстві відтепер потрібно використовувати, касові апарати.

«Оскільки НЕБ є електронним майданчиком системи онлайн-аукціонів Prozzoro.Продажі, ми на ділі бачимо користь від прозорого і зрозумілого процесу реалізації майна, для нас було цілком логічним продовжити тему впровадження глобальної диджиталізації та запропонувати свій програмний продукт, який допоможе замінити пережитки минулого такі, як касовий апарат. «Е-ЧЕК» стане в пригоді підприємцям та дозволить їм економити гроші, вести облік і аналітику, дотримуючись при цьому законодавство України», — каже керуюча партнерка «Національної Електронної Біржі» Євгенія Божко.

Плюс, поточна функціональність, це лише старт. В планах у команди ще багато цікавих фішок для підприємця, над яким ми вже зараз працюємо.

«Ми зробили не просто додаток, а стовідсоткового помічника по бізнесу з єдиним робочим кабінетом, що оптимізує роботу бухгалтера, юридично захистить клієнта та допоможе підприємцю, у якого не має великого штату персоналу та коштів для їх утримання, побудувати сучасний бізнес, контролюючи всі бізнес-процеси онлайн. Зараз існує багато сервісів, які закривають той, чи інший головний біль для підприємця, але вони мають суттєву ціну та не рентабельні для малого бізнесу. Наш продукт поєднує всі мінімальні потреби підприємця при низькій абонплаті в місяць», — розповідає Євгенія Божко.

 

«Е-ЧЕК» працює на будь-якому пристрої та дозволяє приймати платежі та видавати чеки, але це далеко не все на що він здатен. Він об’єднує декілька важливих функцій ведення та контролю бізнесу в одному сервісі.

  1. По-перше, він дозволяє аналізувати продажі, а саме: обсяг виторгу, кількість продажів, середній чек, торгові позиції, чеки (готівка чи безготівка). Таким чином власник бізнесу зможе бачити реальну фінансову картину діяльності свого підприємства.
  2. По-друге, додаток дозволяє працювати з товаром чи послугою задля цього у ньому передбачено перелік товарів та розподіл за категоріями, можливість додавати зображення товару у номенклатурі та створювати товар поза номенклатурою під час продажу. А також імпортувати чи експортувати дані з таблиць Excel.
  3. Третя характерна функціональна риса «Е-ЧЕК» полягає в тому, що він допомагає замінити громіздке та дороге обладнання на кшталт касового апарату, POS-терміналів та сканерів штрих-кодів. Крім того, «Е-ЧЕК» допомагає у роботі з персоналом, зокрема, контролювати результати продажів онлайн та керувати доступами. Більше того, він простий та інтуїтивний у використанні.

На відміну від аналогів, «Е-чек» дозволяє робити фіскалізацію, приймати платежі та брендувати чеки. Додаток може працювати автономно без WEB та дозволяє робити реєстрації торгової точки, каси, касирів безпосередньо у додатку. Найголовніше – зрозумілий тарифний план 125 грн на місяць без обмеження кількості кас, касирів та операцій. Наразі продукт є безкоштовним.

«Протягом півроку продукт проходив суттєве тестування на фокус-групах підприємців, які з 20-го року зобов’язані видавати чеки. Наприклад, оператори медичних та стоматологічних послуг вже використовують наш продукт, та ми отримуємо гарні відгуки щодо продукту. Основні моменти, які подобаються користувачу: інтуїтивний та простий інтерфейс, а ще — наявність повної функціональності для ведення підприємницької діяльності», — додала Євгенія Божко.

Серед потенційних користувачів, що зобов’язані використовувати РРО – підприємці, що працюють у роздрібній торгівлі, турфірми, перукарні, салони краси, секції спорту та дозвілля. Версії додатку доступні для IOS, Android та WEB.

Дізнатися більше можна на сайті проєкту.

 

Про засновників

Національна електронна біржа працює на українському ринку електронних торгів з 2014 року, має вагомий досвід роботи з електронними торгами та є лідером продаж у системі ProZorro.Продажі. НЕБ надає комплексні послуги від підбору об’єкта, його вивчення та планування стратегії участі в аукціоні. За період роботи НЕБ в системі ProZorro.Продажі реалізував більш ніж 3000 об’єктів загальною вартістю понад 4,27 мільярда гривень, з них 357 об’єктів малої приватизації вартістю 2,25 мільярда гривень або 32% від загального обсягу продажів таких об’єктів в цілому на ринку. Серед досягнень НЕБ – продаж готелю «Дніпро» за рекордну суму 1,1 мільярд гривень та АТ «Київпассервіс» за 230 мільйонів гривень.

ASTA.MOBI, яка входить в групу CoventIT, працює на українському ринку понад п’ять років та займається створенням мобільних додатків. За час своєї діяльності компанія реалізувала понад 200 успішних проєктів.

«Е-ЧЕК» — новий програмний РРО та РOS-термінал у вашому смартфоні та web-кабінеті – AIN.UA