ТОП питань за останні дні:
1. Якщо у Вас не відкривається чи не закривається зміна?
Якщо при відкритті зміни з'являється помилка, то переконайтеся, що Ви заходите на одну касу під одним ЕЦП із одного пристрою, а не з декількох одночасно. Заходити на ту саму касу одночасно з кількох пристроїв можна тільки під різними ЕЦП. Одна каса в один момент часу може працювати лише із одним ЕЦП.

Також нагадуємо, що вхід до каси здійснюється під номером телефону каси, який було введено під час реєстрації каси та під пін кодом касира, що планує працювати на ній.

Якщо у вас виникає помилка при відправці Z звіту повторіть спробу пізніше, адже наімовірніше виникла затримка при передачі даних до серверів податкової.
2. Як коректно заходити в касу для роботи?
Нагадуємо, що вхід до каси здійснюється під номером телефону каси, що було введено під час її реєстрації та під пін кодом касира, що планує працювати на ній.

Якщо в касу заходить сам підприємець (ФОП) і саме він видаватиме чеки, то аналогічно заходить під номером телефону каси і під своїм пін кодом.

Якщо у ФОП одна каса, тобто головна каса, це означає, що ця каса зареєстрована на номер телефону та пін код ФОП, що було введено під час реєстрації. Тобто, щоб користуватися цією касою для видачі чеків, то потрібно вводити номер телефону підприємця та його пін код.

Якщо у ФОП підприємця багато кас, зайшовши в систему під своїм номером телефону і логіном, він зможе бачити всі продажі по усіх касах, в т.ч. по головній касі.

3. Як синхронізувати в Е-ЧЕК касу чи торгову точку створену раніше в інших ПРОО? Якщо синхронізація каси та Торгової точки не відбулась, як самостійно додати фіскальний номер каси та інформацію в Торговій точці по 20 ОПП в ПРРО Е-ЧЕК?
Для того щоб синхронізувати торгову точку та касу з ПРРО Е-ЧЕК необхідно обов'язково виконати 3 послідовні дії:

1. Внести в ручну або синхронізувати дані із ДПС в програмі Е-ЧЕК щодо існуючої Торгової точки
2. Внести в ручну або синхронізувати дані із ДПС в програмі Е-ЧЕК щодо існуючої Каси
3. Внести в ручну або синхронізувати дані із ДПС в програмі Е-ЧЕК щодо існуючої Касира
(алгоритм роботи по п.1-3 – нижче).

Якщо Ви виконали всі 3 дії, а при при вході в додаток для видачі чеків додаток відображає вспливаюче повідомлення з нагадуванням:

Зареєструйте такі пункти: Співробітники, Каси, Торгові точки,
то Вам не потрібно повторно реєструвати п.1-3, що вище.

Пропустіть нагадування, натиснувши кнопку Відміна та спробуйте видати перший чек. Якщо все введено корректно, то вспливаюче вікно-нагадування перестане з'являтись.

Якщо чек видати не вдалось, поверніться до п.1-3 та перевірте корректність введених данних.

Алгоритм роботи по п.1-3
1. Для реєстрації в програмі Е-ЧЕК існуючий об'єкт оподаткування (форма 20 ОПП) необхідно виконати наступну послідовність дій:

1. Заходимо в розділ Ще, Торгові точки (20 ОПП)
2. Синхронізуємо Торгову точку, в результаті повинні з'являться зареєстровані раніше в інших програмах Торгові точки (20 ОПП). Далі можливий наступний результат:
* Якщо Торгові точки (20 ОПП) відобразились, відкриваємо їх та перевіряємо, далі переходимо в розділ каси для введення інформації щодо каси.
* Якщо синхронізація не відбулась, послідовність дій:
1) додаємо Торгову Точку в ручну, відповідно раніше зареєстрованого 20 ОПП та зберігаємо після збереження натискаємо відредагувати та додаємо ідентифікатор оподаткування, зберігаємо інформацію.
2) Заповнювати форму на реєстрацію в ДПС не потрібно! При ручному введенні буде примітка що Точки не синхронізовані, це вірно оскільки вони введені вручну.

2. Для реєстрації в програмі Е-ЧЕК існуючу Касу необхідно виконати наступну послідовність дій:
1.Заходимо в розділ Каси
2. Якщо у вас були раніше створені каси, то Синхронізуємо їх з ДПС, в результаті повинні з'являтися зареєстровані раніше каси в інших додатках.
3. Якщо синхронізація не відбулась, то вносимо фіскальний номер каси та адресу із форми 20ОПП в Головну касу, натиснувши відредагувати, введені дані зберігаємо.
4. Якщо зареєстрованої каси немає, то необхідно подати заявку на реєстрацію, заповнивши форму реєстрації натиснувши «Управління в ДПС».

3. Для реєстрації в програмі Е-ЧЕК існуючого Касира необхідно виконати наступну послідовність дій:
1.Заходимо в розділ Співробітники
2. Обираємо співробітника, потім реєстрація в ДПС і заповнюємо відповідну форму на реєстрацію.

Якщо виконані п.1-3 Все готово і можна відкривати зміну і видавати чеки!

4. Як працювати з принтером чеків на телефоні і який принтер обрати?
Для друку чеків із мобільного телефону Вам потрібен принтер, що підключається через WiFi або bluetooth, також такий принтер потрібен мати додаток для мобільного телефону. Після формування чеку потрібно «Поділитися» ним і передати чек для друку у відповідний мобільний додаток.

Обмежень для друку із веб версії Е-ЧЕК немає, може бути використаний будь-який принтер, що підключений до відповідного ПК.

0800 21 21 57
info@e-check.com.ua

04071, м. Київ, вул. Хорива, 7
Контакти
Гаряча лінія
Пошта
Документи
Щоб отримати додаток зараз подайте заявку на сайті
Застосунок буде доступний для вільного скачування найближчим часом.