логотип е-чек
БІЗНЕС В ОДИН КЛІК
POS-термінал з інтегрованим ПРРО Е-Чек це 5 в 1 для Вашого бізнесу:

• програмний РРО, програмна каса;
• банківський термінал;
• принтер для друку фіскального чеку;
• принтер для друку банківського чеку;
• сканер штрих-коду.

Приймайте гроші на рахунок під 0,6%-2% від суми транзакції.

Забудьте про розбіжності у звітах, дублювання дій, друкуйте одночасно фіскальній та банківський чеки в одному пристрої!

Це стало можливим завдяки новій та сучасній лінійці POS-терміналів з операційною системою Android.

Опис POS-терміналів з інтегрованим ПРРО Е-ЧЕК

Партнери ПРРО Е-ЧЕК, на терміналах яких вже інтегроване ПРРО Е-ЧЕК:

1. Партнери-Банки:
БАНК ПУМБ
Альфа-Банк
ОТП Банк
Ощадбанк

2. Партнери – постачальники терміналів:
ТОВ "ІНЖЕНІКО УКРАЇНА"
ТОВ "СЕРВУС СІСТЕМЗ ІНТЕГРЕЙШН"
ТОВ "ПРІНТЕК УКРАЇНА ЕЛ.ЕЛ.СІ."

3. Термінали, на які вже інтегроване ПРРО Е-ЧЕК:
Ingenico APOS A8
Х990
Castles Saturn 1000
Партнери ПРРО Е-ЧЕК, на терміналах яких вже інтегроване ПРРО Е-ЧЕК
Чи можете ви поміняти свій старий термінал на новий? Як це зробити?
1. На термінал завантажуємо ключ ЕЦП Клієнта
2. Відкрити додаток Е-ЧЕК на ПОС-терміналі
3. В застосунку на мобільному телефоні клієнта відкрити розділ Каса, в верхньому правому кутку, натиснути на картинку QR та сканувати QR на терміналі
4. Придумуємо назву для каси та зберігаємо, натискаємо відкоригувати, натиснувши олівець, вписуємо фіскальний номер та адресу відповідно раніше зареєстрованій касі та зберігаємо.
5. На терміналі натискаємо відскановано, та переходимо в розділ ще, обираємо найвищий пункт співробітника, та натискаємо завантажити ключ.
6. Готово можна відкривати зміну.
Робота з POS-терміналами з інтегрованим ПРРО Е-ЧЕК

Термінали

Як активувати термінал ?
Як діяти якщо термінал списав гроші та не сформував чек?
Перейти до додатку ПУМБ та переконатись, що в повному Х звіті наявна дана операція якщо так відмінити операцію, повернутись в Е-ЧЕК та провести операцію повторно. Зателефонувати на номер підтримки вказаний на звороті терміналу у випадку якщо відсутні паролі доступу чи незрозуміло як провести повернення. У випадку якщо проблема не вирішена повідомити Е-ЧЕК, та провести екстрену заміну каси терміналу на касу телефон для закриття зміни. При виникненні складнощів з використанням терміналу, будь ласка, надішліть відео та вкажіть ПІБ та номер телефону, за яким Ви зареєстровані у додатку Е-Чек та відео з фіксацією помилки
Як діяти якщо термінал не формує звіт, Z звіт?
Зателефонувати на номер підтримки вказаний на звороті терміналу, впевнитись в них що всі оновлення програм актуальні. У випадку якщо проблема не вирішена повідомити Е-ЧЕК, та провести екстрену заміну каси терміналу на касу телефон для закриття зміни.
При виникненні складнощів з використанням терміналу, будь ласка, надішліть відео та вкажіть ПІБ та номер телефону, за яким Ви зареєстровані у додатку Е-Чек та відео з фіксацією помилки
Як діяти якщо в терміналі вибиває додатку?
Необхідно звернутись до служби підтримки ССІ, номер телефону підтримки вказано на звороті терміналу та попросити перевірити оновлення всіх програм на терміналі, якщо хоч одна з програм не оновлена, потрібно вислухати рекомендації підтримки, та дочекатись оновлення програм. Лице після цього відновити роботи з пристроєм.
Як завантажити на термінал ЕЦП клієнта?
Завантаження ключа на термінал ПУМБ може проводити виключно інженер підтримки ССІ. Для цього потрібно підготувати ключ на флешці та викликати інженера за номером телефона вказаному на звороті термінала. Якщо Ключ необхідно завантажити екстрено, ви можете придбати адаптер Trust USB-C to USB, приєднати флешку підключену через адаптер в термінал з додатку Е-ЧЕК завантажити ключ прямо з флешки. Але після оновлення чи авторизації ключ підтягнути з флеш носія злетить. Для зручності на терміналах рекомендуємо використовувати печатку електронну
POS-термінал з Е-ЧЕК
Після встановлення Е-ЧЕК на термінал - входимо у додаток

Після входу в додаток Е-ЧЕК на терміналі ми бачимо QR-код
Мобільний додаток Е-ЧЕК поєднує функції касового апарату та мобільного POS-терміналу, тобто формує та фіскалізує електронні чеки, приймає безконтактні оплати картками (при наявності NFC-чіпу в смартфоні), Google Pay, Apple Pay та QR- кодом.

ПРРО Е-ЧЕК повністю відповідає вимогам для фіскалізації чеків та щоденного звітування відповідно до законодавства України та нормативних актів ДПС щодо використання реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Е-ЧЕК вирішує питання швидкого старту та мобільності при видачі чеків для представників малого та середнього бізнесу, ФОПів, які в роздріб продають свої товари та послуги Клієнтам та входять до груп, які зобов'язані видавати чеки відповідно до ЗУ № 1017-IX.

Завантажуйте додаток Е-ЧЕК з офіційних джерел.
Вимоги до смартфонів, планшетів:
iOS
версія 12.0 і вище
Android
після 2010 року,
з оперативною пам'яттю більше 2 Гб
HUAWEI не підходить, програма Е-ЧЕК розрахована на підтримку Android, які HUAWEI не підтримує.

Втім, ПРРО Е-ЧЕК доступний:
• на комп'ютерах - підходять всі, оскільки вхід відбувається не через завантаження, а безпосередньо на сайті. В тому числі підходять і HUAWEI.
• планшетах - підходять всі, аналогічно комп'ютерам. Завантажувати нічого не потрібно, достатньо зайти на сайт й натиснути кнопку доступ у ПРРО з комп'ютера. В тому числі підходять і HUAWEI.
Реєструючи один аккаунт Е-ЧЕК можна використовувати з повним функціоналом на декількох пристроях: компьютер, планшет, POS-термінал
Інструкції до програмного реєстратора Е-ЧЕК