логотип е-чек
БІЗНЕС В ОДИН КЛІК

Торговая точка (ТТ)

Для роботи з касою з ПРРО Е-ЧЕК необхідно, щоб була здійснена реєстрація в ДПС:
• Торгової точки – по факту отримує ідентифікатор ТТ;
• Каси – по факту отримує фіскальний номер;
• Касира – по факту фіксується ЕЦП касира в ДПС.

При відсутності у Вас зареєстрованих торгової точки, каси та касира - реєстрацію торгової точки, каси та касира можна здійснити через ПРРО Е-ЧЕК в режимі онлайн.
Не потрібні документи! Не потрібно візитів до ДПС.

Просто - заходьте в ПРРО Е-ЧЕК та заповнюйте відповідні скорочені та адаптовані форми для їх реїстрацій, підписуйте їх ЕЦП ФОПа/Власника та відправляй до ДПС.

По факту отримання відповіді про реєстрацію - можно користуватись касою.

Торгова точка - місце ведення бізнесу, реєструється в ДПС за допомогою форми 20 ОПП.
Створення торгової точки відбувається у розділі "Торгові точки".

В разі наявності у Вас вже зареєстрованих торгової точки, каси та касира (через ДПС, або інше ПРРО) - Ви просто робите синхронізацію торгової точки, каси в ПРРО Е-ЧЕК і зареєстровані торгові точки, каси підтягнуться до Вашого особистого кабінету та Ви зможете ними користуватись. Синхронізацію по касиру робити не потрібно.
1. Створення торгової точки (5 слайдів)
При відсутності у Вас зареєстрованої торгової точки в ДПС Вам необхідно зробити наступні кроки:
1) Створити торгову точку в ПРРО Е-ЧЕК;
2) Перейти в управління торговою точкою та заповнити адаптовану та скорочену форму 20 ОПП;
3) Підписати заповнену форму ЕЦП ФОПа / Власника;
4) Відправити заповнену форму на реєстрацію в ДПС;
5) Отримати відповідь від ДПС, що каса зареєстрована (зміниться статус ТТ на "зареєстровано" та їй буде присвоєний ідентифікатор ТТ).


По факту підтвердження реєстрації від ДПС - Ви можете переходити до реєстрації каси.

Додаткові офіційні дії в ДПС, доступні в ПРРО Е-ЧЕК по торговій точці:
реєстрація;
• скасування реєстрації;
• перереєстрація;
• відновлення роботи;
• зміни (крім перереєстрації);
• також доступно видалення у Е-ЧЕК незареєстрованої каси в ДПС.

Створення та реєстрація додаткової ТТ за таким сами алгоритмом.
2. Реєстрації торгової точки в ДПС (8 слайдів)
3. Створення (синхронізація) торгової точки, яка раніше була створена в ДПС (5 слайдів)
При наявності у Вас зареєстрованої торгової точки в ДПС (через ДПС, або інше ПРРО) Вам необхідно зробити наступні кроки:
1. В розділі Торгові точки в ПРРО Е-ЧЕК натиснути "Синхронізація торгових точок";
2. Зареєстровані торгові точки підтягнуться до Вашого особистого кабінету та Ви зможете ними користуватись.

Помилка: Не працює синхронізація Торгівельних точок та кас.

Причини: Клієнт використовує ключ ЕЦП, який не зареєстрований у його електронному кабінеті у податковій.

Рекомендації: Перевірити, який саме ключ ЕЦП використовують, для синхронізації. Це можливо зробити в електронному кабінеті податкової, потрібно:
1) Зайти до Електронного кабінету податкової https://cabinet.tax.gov.ua/ та переглянути розділ "наявний сертифікат", там вказано термін дії ключа.- Ідентичність ключів можна перевірити за номером сертифікатів.
Копіюємо номер сертифікатів (ключів ЕЦП) та перевіряємо його або через сайт: http://text.num2word.ru/
2) Якщо ключі не збігаються, просимо через електронний кабінет податкової надіслати форму F1300204 "Стан розрахунків за бюджетом" останнім актуальним ключем та дочекатися квитанції №1.- Якщо клієнт каже, що у нього є кілька ключів і всі вони працюють при вході до податкової, повідомляємо йому, що увійти до кабінету податкової, він може за будь-яким своїм ЕЦП ключем, але для виконання таких операцій як: синхронізація/реєстрація торгової точки, каси, касира , відкриття зміни і т.д., він може використовувати тільки той ключ, який вказаний у податковій у розділі "наявний сертифікат".
3) Після отримання квитанції квитанції №1 клієнт може пробувати знову пройти синхронізацію з новим ЕЦП ключем.
Форма 20-ОПП для реєстрації торгової точки
Для реєстрації ТТ в ДПС необхідно заповнити в ПРРО Е-ЧЕК Форму 20-ОПП по торговій точці, підписати її ЕЦП та відправити її в ДПС.

20-ОПП інформує податкову про всі об'єкти оподаткування (та пов'язані з оподаткуванням), які використовують у господарській діяльності, де фактично провадиться господарська діяльність, що знаходяться у власності, орендовані/здані в оренду, коли об'єкт оподаткування з'являється, змінюється, скасовується.Такими об'єктами є майно та дії, у зв'язку з якими у платника виникають обов'язки зі сплати податків та зборів, незалежно від того, де знаходяться ці об'єкти — за місцем реєстрації підприємства або за іншою адресою. 20-ОПП подається за основним місцем обліку ФОП/підприємства, але ставиться на облік за його місцезнаходженням. Якщо місце обліку ФОП/підприємства співпадає з місцезнаходженням об'єкта оподаткування – ставиться на облік за основним місцем обліку, якщо не співпадає – за не основним місцем обліку.Інформацію про однотипні об'єкти за однією адресою оподаткування можна вказувати як про один узагальнений об'єкт оподаткування (принцип укрупнення). Не можна укрупнювати інформацію про об'єкти оподаткування, які мають державний реєстраційний номер (кадастровий номер земельної ділянки, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна, номер кузова та шасі транспортного засобу, бортовий реєстраційний номер, реєстраційний знак). Інформація про такі об'єкти оподаткування вказується по кожному об'єкту окремо.
Використовуйте скрол в бік для перегляду таблиці