логотип е-чек
БІЗНЕС В ОДИН КЛІК

Завантаження ЕЦП / КЕП (6 слайдів)

Для того, щоб користуватись ЕЦП/КЕП необхідно завантажити ЕЦП/КЕП на пристрій, на якому Ви будете використовувати ПРРО Е-ЧЕК.
Для того, щоб користуватись ЕЦП/КЕП необхідно завантажити ЕЦП/КЕП на пристрій, на якому Ви будете використовувати ПРРО Е-ЧЕК.
Вимоги до ЕЦП в ПРРО Е-ЧЕК
КЕП, ЕЦП - особистий ключ ФОП або печатка ПРРО, що використовується при подачі форм до ДПС та для підписання при фіскалізації чеків:

✔ Дії з касою неможливі без використання ЕЦП / КЕП, для роботи потрібні файлові ключі.
✔ Реєстрація форм по Торгової точки (20 ОПП) + каси (1 ПРРО) + касира (5 ПРРО) здійснюється лише через підпис ЕЦП / КЕП ФОПа.
✔ Робота з касою та фіскалізація чеків можлива лише через підпис ЕЦП / КЕП ФОПа / касира / печатки касира.
✔ Печатка ПРРО ФОП – це ЕЦП / КЕП з обмеженими можливостями для видачі чеків.

Важливо:
• для роботи в ДПС потрібен той ЕЦП, який раніше використовувався в ДПС. Якщо використання ЕЦП з ДПС відбувається вперше – будь-який ЕЦП підійде.
• ДПС сприймає лише один ЕЦП, який першим вона ідентифікувала.
• При бажанні змінити ЕЦП для роботи з податковою необхідно заповнити форму в податковій в особистому кабінеті та підписати її старим ЕЦП, або скасувати старий ЕЦП в центрі сертифікації ЕЦП.

ПРРО Е-ЧЕК підтримує всі центри сертифікації файлових ЕЦП + печаток ФОП.
https://czo.gov.ua/ca-registry

Помилка першого ключа

Причини:
Клієнт використовує ключ ЕЦП, який не зареєстрований у його електронному кабінеті у податковій.

Рекомендації:
Перевірити, який саме ключ ЕЦП використовують, для завантаження. Це можливо зробити в електронному кабінеті податкової, потрібно:
- Зайти до Електронного кабінету податкової https://cabinet.tax.gov.ua/ та переглянути розділ "наявний сертифікат", там вказано термін дії ключа.
- Ідентичність ключів можна перевірити за номером сертифікатів. Копіюємо номер сертифікатів (ключів ЕЦП) та перевіряємо його або через сайт: http://text.num2word.ru/
- Якщо ключі не збігаються, просимо через електронний кабінет податкової надіслати форму F1300204 "Стан розрахунків за бюджетом" останнім актуальним ключем та дочекатися квитанції №1.
- Якщо клієнт каже, що у нього є кілька ключів і всі вони працюють при вході до податкової, повідомляємо йому, що увійти до кабінету податкової, він може за будь-яким своїм ЕЦП ключем, але для виконання таких операцій як: синхронізація/реєстрація торгової точки, каси, касира , відкриття зміни і т.д., він може використовувати тільки той ключ, який вказаний у податковій у розділі "наявний сертифікат". - Після отримання квитанції квитанції №1 клієнт може завантажувати оновлений ключ.

Помилка:
При завантаженні ключа, у клієнта не приймає пароль.

Причина:
дані ключа було пошкоджено при перенесенні на пристрій

Рекомендації:
Перезавантажити ЕЦП ключ. При завантаженні ЕЦП ключа, рекомендуємо користуватися інструкцією: